Інженерія та менеджмент майбутнього: у КФК СумДУ презентували відділення «Технічних систем та управління»

03 лютого 2024 р. у Класичному фаховому коледжі СумДУ відбувся вже традиційний Open day, під час якого слухачам підготовчих курсів та всім охочим було презентовано відділення «Технічних систем та управління».

На початку зустрічі завідувач відділення Олександр ПРИХОДЬКО розповів про основні напрямки роботи відділення; детально зупинився на освітньо-професійних програмах – «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях» (спеціальність 133 Галузеве машинобудування) та «Організація виробництва» (спеціальність 073 Менеджмент). Він наголосив, чому саме ці спеціальності не втрачають своєї актуальності, наскільки вони є затребуваними на ринку праці та які перспективи працевлаштування для випускників відкриваються після одержання диплома.

ТУМАНОВА Юлія, голова циклової комісії загальнотехнічних дисциплін, галузевого машинобудування та управління, відповідальний секретар приймальної комісії коледжу, викладач ознайомила майбутніх абітурієнтів із особливостями цьогорічної вступної кампанії, реєстрації електронних кабінетів, конкурсних балів та надала відповідні вичерпні консультації.

Про новітнє обладнання, лабораторії, в яких здобувачі освіти зможуть відточувати свої навички та вміння і займатися науковими дослідженнями, процеси механічної обробки, про верстати, інструменти та програмне забезпечення відділення розповів заступник директора з навчальної роботи, викладач коледжу РЯЗАНЦЕВ В’ячеслав, підкресливши, що машинобудівники завжди в пошані та є затребуваними на ринку праці.

СОСНЕНКО Оксана, викладач відділення, зазначила, що проблема підготовки керівників нижчої та середньої ланок управління для виробничої сфери економіки України і досі є актуальною. І саме спеціальність 073 Менеджмент, яка залишається надзвичайно популярною серед абітурієнтів, забезпечує ґрунтовне фундаментальне навчання таких фахівців. «Менеджмент – універсальна спеціальність, яка потребує знань з економіки, фінансів, бухгалтерського обліку, оподаткування, права, підприємницької діяльності (бізнесу), мотивує до постійного саморозвитку і вдосконалення», – наголошує Оксана Вячеславівна.

Найбільший інтерес у присутніх викликало знайомство з роботою 3D-принтера та лазерним центром. Майстер виробничого навчання Денис НАУМОВ розповів про застосування в освітньому процесі технологій тривимірного моделювання, що дасть надзвичайну можливість розкрити здібності студентів, вивести майбутніх спеціалістів на якісно інший – вищий рівень, відповідно до вимог сучасного виробничого циклу створення нової продукції, і поглибити їхні науково-дослідницькі вміння та навички.

Як завжди, зустріч була насиченою та різноманітною.

Відділення «Технічних систем та управління» (актуальні спеціальності, сучасне обладнання, творчі та досвідчені викладачі) відкриває перед вами реальні професійні перспективи. Сподіваємось, що кожен, хто завітав до Класичного фахового коледжу, зробить правильний вибір і стане його студентом, адже якісна освіта поруч!