Визнання результатів неформальної освіти освітньо-професійної програми «Землевпорядкування»

Студенти освітньо-професійної програми «Землевпорядкування» і надалі залишаються активними здобувачами неформальної освіти.

Так, 21 березня 2024 р. відповідно до затвердженого графіку відбулося засідання комісії з підтвердження результатів неформальної освіти здобувачки освітнього ступеня фаховий молодший бакалавр спеціальності 193 Геодезія та землеустрій (освітньо-професійна програма «Землевпорядкування») Людмили ГЛУШКО (833 гр.). Вона надала сертифікат, отриманий на освітній платформі Prometheus, про проходження курсу «Інтенсивний онлайн-курс Агроінженерія» для зарахування з навчальної дисципліни «Основи сільськогосподарського виробництва».

Студентка показала високий рівень знань. Бажаємо їй подальших успіхів у навчанні!