Неформальна освіта як інструмент удосконалення професійних компетентностей майбутнього фахівця

І надалі здобувачі освіти освітньо-професійної програми «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» продовжують активно брати участь у неформальній освіті.

Так, 05 березня 2024 р. відповідно до затверджених графіків відбулося засідання комісій з підтвердження результатів неформальної освіти здобувачів освітнього ступеня фаховий молодший бакалавр спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія.

Студент 222 гр. Ігор ЖИГУН надав сертифікат, отриманий на освітній платформі Prometheus, про проходження онлайн-курсу «Економіка на кожен день», а Богдан МУСІЄНКО, студент 231 гр., надав сертифікат, отриманий на освітній платформі BYM online, про проходження курсу «Енергоефективність багатоквартирного будинку».

Здобувачі Класичного фахового коледжу показали високий рівень знань з опрацьованих курсів. Бажаємо їм подальших успіхів у навчанні!