Триває освітній процес у навчальних майстернях

Навчальна практика – невід’ємна складова освітнього процесу в Класичному фаховому коледжі СумДУ, адже під час її проходження здобувачі освіти стають більш самостійними та відповідальними у прийнятті відповідних рішень, пізнають глибше всі особливості майбутньої професії, що в подальшому допоможе їм реалізувати себе на сучасному ринку праці та бути конкурентоспроможними. Навчальна практика як наступний етап після лабораторних і практичних занять забезпечує важливий перехід від теоретичного навчання до професійної діяльності здобувачів освіти.

У середині лютого розпочалася навчальна практика (слюсарні роботи) у здобувачів освіти спеціальності 133 Галузеве машинобудування (освітньо-професійна програма «Технологія обробки матеріалі на верстатах і автоматичних лініях») відділення «Технічних систем та управління». Навчальна практика (слюсарні роботи) передбачає одержання згідно з робочими кресленнями розмірів, форм і шорсткості окремих поверхонь деталей, забезпечення необхідного просторового їх взаєморозташування.

Під керівництвом майстра виробничого навчання Людмили ВАВІЛОВОЇ здобувачі освіти коледжу виконують практичні роботи з метою:

• оволодіти прийомами, методами, практичними навичками розмітки металів; • навчитися користуватися інструментами і пристосуваннями, які застосовуються при рубанні;

• оволодіти прийомами і методами рубання металів;

• навчитися користуватися інструментами і пристосуваннями, які застосовуються при обпилюванні металів;

• оволодіти прийомами і методами, одержати практичні навичками обпилювання матеріалів.

Також вони більш докладно дізнаються про вимоги до організації робочого місця та правила безпеки.

Необхідно наголосити, що студенти є ініціативними під час навчальної практики та виявляють старанність, уважність, допитливість і зацікавленість, чітко ведуть відповідну звітну документацію, що дасть їм змогу якісно проаналізувати результати своєї роботи та підготуватися до успішного захисту.