Основні напрямки науково-дослідної роботи здобувачів освіти відділення бакалаврату

10 жовтня 2023 р. відбулася чергова зустріч здобувачів освітнього ступеня бакалавр у Школі молодого науковця.

Голова циклової комісії «Бакалаврат інженерних спеціальностей», кандидат фізико-математичних наук ІВАЩЕНКО Максим Миколайович та радник директора КФК СумДУ, кандидат фізико-математичних наук БІБИК Віталій Володимирович ознайомили студентів спеціальності 133 Галузеве машинобудування (освітньо-професійна програма «Галузеве машинобудування») з напрямами наукових досліджень, що розвиваються в коледжі, а також запропонували майбутнім науковцям долучитися до таких науково-дослідних робіт: «Підвищення ефективності виробництва шляхом впровадження методів моделювання технологічних процесів обробки матеріалів» та «Числове моделювання робочих характеристик приладів оптоелектроніки».

Бажаємо молодим науковцям успіхів!