Ознайомче заняття з об’єктом дорожньої інфраструктури

06 березня 2024 р. у межах вивчення дисципліни «Утримання і ремонт мостів» для здобувачів освіти спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія (освітньо-професійна програма «Будівництво, експлуатація та ремонт автомобільних доріг і аеродромів») було проведено заняття на об’єкті дорожньої інфраструктури – шляхопроводі.

Викладач відділення транспортного будівництва, канд. техн. наук Олександр ЗАБІЯКА ознайомив студентів Класичного фахового коледжу з особливостями ремонту залізобетонних, бетонних та кам’яних споруд. Так, вони наочно ознайомились з результатами ремонту залізобетонного шляхопроводу, який проводився восени 2023 р., зокрема в якому стані об’єкт знаходиться зараз після зимового періоду.

Здобувачі освіти переконались, що методи та технології ремонту бетонних та кам’яних поверхонь шляхопроводу, які застосовувались, витримали зимові морози. Сподіваємося, практичні знання, отримані під час заняття, будуть використані ними в їхній подальшій професійній діяльності.