Навчальна практика здобувачів освіти ОПП ««Будівництво, експлуатація та ремонт автомобільних доріг і аеродромів»

Здобувачі освіти ІІ курсу Класичного фахового коледжу СумДУ спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія (освітньо-професійна програма «Будівництво, експлуатація та ремонт автомобільних доріг і аеродромів») отримують практичні навички в навчальних майстернях.

Під керівництвом майстра виробничого навчання Олексія ТОЦЕНКА вони займаються теслярськими роботами, що передбачають обробку деревини ручним способом та електрифікованим інструментом, на деревообробних верстатах, з’єднання елементів столярних виробів тощо.

Такий вид діяльності дозволить студентам:

• отримати практичні навички саме у виробничому середовищі;

• вивчити реальні ситуації;

• перевірити отримані під час навчання знання;

• розширити пізнавальний інтерес до обраної професії;

• отримати навички професійного спілкування;

• навчитися самостійно приймати рішення та обґрунтовувати правильність своїх висновків.

Отже, теслярські роботи є досить ефективним видом навчальної практики в коледжі.