«Межі моєї мови визначають межі мого світу» (Людвіґ Вітґенштайн, австро-англійський філософ)

Знання іноземної мови, зокрема англійської, є не лише ознакою високоосвіченої людини, а й вимогою часу, адже це мова міжнародного спілкування, бізнесу, торгівлі, мистецтва та науки.

Серед здобувачів освіти Класичного фахового коледжу Сумського державного університету є постійні активні учасники Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови. Цього разу (Осінь 2023) маємо таких переможців:

БЕРЕЖОК Марина (821 гр.), РАБЦУН Олександра (3 гр.) – диплом І ступеня.

БАБІЧ Тетяна (2 гр.), ГЛУШАН Олег (3 гр.), КОНОПЛЕНКО Роман (2 гр.), КУБРАКОВ Владислав (821 гр.), ПАВЛЕНКО Анна (621 гр.), ПРИХОДЬКО Богдана (621 гр.), РОМАНЮК Руслана (5 гр.), САЛЬЧЕНКОВ Андрій (421 гр.) – диплом ІІ ступеня.

ДЕМЕНТОВА Ілона (621 гр.), ДЕМЕНТЬЄВ Владислав (421 гр.), ДЕМЕНТЬЄВ Максим (421 гр.), КУР’ЯНОВА Ірина (621 гр.), ПОВОЛОЦЬКА Ольга (3 гр.), САЛІЙ Гліб (821 гр.) – диплом ІІІ ступеня.

Вітаємо наших знавців! Не зупиняйтеся на досягнутих успіхах, адже англійська мова – це насолода читання в оригіналі, можливість відкривати для себе світ іншої культури, нові перспективи та можливості!