Продовжити навчання – важливо!

З метою сприяння ефективному самовизначенню студентів четвертого курсу Класичного коледжу СумДУ відділом підготовки до вступу та профорієнтаційної роботи разом з адміністрацією закладу було проведено зустріч з представниками Сумського державного університету, адже для випускників коледжу продовження отримання освіти є надзвичайно важливим.

Здобувачі освіти змогли отримати вичерпну консультацію щодо умов вступу до Сумського державного університету. Сподіваємося, що отримана інформація стане для випускників надійним орієнтиром та переконливою спонукою продовжити навчання в Сумському державному університеті.

Висловлюємо щиру вдячність колегам із СумДУ за співпрацю, надійне партнерство та творчий підхід до таких надважливих заходів.