Коледж продовжує розширювати партнерську мережу

20 лютого 2024 р. відбулася зустріч з координатором проєктів ГО «Міжрегіональний інститут розвитку громад» Наталією КУЗЬМИНЧУК.

Представники педагогічного колективу ВСП «Класичний фаховий коледж СмДУ» у складі директора Центру розвитку кадрового потенціалу коледжу Марини ІВАЩЕНКО, завідувача відділення «Бакалаврат», канд. техн. наук Оксани ДИННИК, гаранта ОП «Менеджмент» (перший (бакалаврський) цикл вищої освіти), канд. екон. наук, доцента Світлани ВЕСПЕРІС, гаранта ОП «Менеджмент організацій» (початковий (короткий) цикл вищої освіти), канд. екон. наук Ганни САМУСЬ та голови циклової комісії «Бакалаврат зі спеціальності «Менеджмент» Ольги ЩЕРБИНИ обговорили з доктором екон. наук, пофесором Наталією КУЗЬМИНЧУК можливості та напрямки розширення партнерської мережі.

Зокрема було досягнуто домовленість щодо спільної участі науково-педагогічних і педагогічних працівників закладів у науково-практичних конференціях, публікаційній та навчально-методичній діяльності, обговоренні питання подальшого розвитку внутрішньої академічної мобільності.

Також були прийняті рішення щодо долучення активної наукової, педагогічної та студентської спільноти коледжу до громадських ініціатив, які започатковує ГО «Міжрегіональний інститут розвитку громад».

Сподіваємось на успішну та плідну співпрацю!