Міжнародний курс лекцій «Modern laser systems and technologies»

З 12 грудня 2023 р. по 27 лютого 2024 р. у межах міжнародного співробітництва між науково-дослідним Центром лазерних технологій ELI ERIC (Чеська Республіка) і кафедрою електроніки, загальної та прикладної фізики факультету ЕлІТ СумДУ (координатор курсу – д-р. фіз.-мат. наук, професор ОДНОДВОРЕЦЬ Лариса) понад 100 здобувачів освіти, аспірантів та викладачів ЗВО України прослухали онлайн-курс лекцій «Modern laser systems and technologies». Серед них – викладачі Класичного фахового коледжу СумДУ, зокрема Світлана ВЕСПЕРІС, Оксана ДИННИК, Наталія ДЮХІНА, Максим ІВАЩЕНКО, Світлана ПЕЧЕНКО, Наталія ТРИНИТКО, Марія ШУЛЯК, які успішно опанували курс навчання англійською мовою та отримали відповідні сертифікати.

Лекції викликали науковий і практичний інтерес. Слухачі мали змогу задати спікерам різнопланові питання та отримати вичерпні відповіді на них.

Деталі перспективних науково-практичних тем з електроніки в галузі лазерних технологій можна знайти тут: https://indico.eli-laser.eu/event/38/page/147-lecture-schedule